Заняття різними видами спорту, не вимагають виняткових фізичних даних — прекрасна альтернатива схуднення за допомогою дієт. Зрозуміло, це не значить, що після тренувань можна ні в чому собі не відмовляти за обіднім столом.
Але погодьтеся, харчуватися правильно і харчуватися вибірково, дотримуючись дієти — це дві різні речі. Крім того, тренування нададуть благотворний вплив на весь організм, а не тільки скорегують фігуру.
Аеробіка
Одне з найбільш вірних рішень проблеми, як скинути зайві кілограми — займатися аеробікою по 20-40 хвилин в день не менше трьох разів у тиждень. Крім м\’язів і м\’язів, аеробіка тренує серцево-судинну систему, що є профілактикою серцевих захворювань.
Велоспорт
Під час їзди на велосипеді ви інтенсивно тренуєте легені і м\’язи ніг, запобігаючи появу варикозних вен. Для досягнення помітного результату велоспортом, як і аеробікою, потрібно займатися не менше трьох разів у тиждень.
Плавання
Плавання — це не тільки перевірений спосіб, як позбутися зайвої ваги, але і профілактика і навіть лікування проблем опорно-рухової системи. Різні види плавання тренують всі групи м\’язів без винятку. Хіба це не привід для регулярного відвідування басейну?
Ходьба
Самий простий, але, тим не менш, дієвий спосіб підкоригувати фігуру. Займатися ходьбою потрібно не менше години в день, при цьому зверніть увагу, як ваше тіло рухається: кроки повинні бути ритмічними і пружними. Напружуйте м\’язи ніг, сідниць і спини.

Оставить комментарий