Улюблені напої — користь чи шкода?
Багато хто задається питанням — які напої можна пити, дотримуючи дієту? Відразу можна сказати, що газована вода, пакетовані соки та солодка вода — категорично заборонені. Але сьогодні жіночий журнал allwomen розповість вам, чи можна пити чай і каву під час дієти.

Вживання чаю
Звичайно, в першу чергу треба врахувати, який саме чай ви збираєтеся приготувати. При дотриманні дієти фахівці радять вживати зелений чай, причому ви можете пити його в будь-яких кількостях і будь-якої температури. По можливості варто уникати цукру і не робити його занадто міцним. Якщо не можете повністю відмовитися від цукру, то закусіть його сухофруктами або додайте меду. Зелений чай відмінно зміцнить стінки судин, приведе їх в тонус і наситить кров мінералами і вітамінами.

Фруктові чаї дуже низькокалорійні і ніяк не вплинуть на вашу фігуру. У спекотний період замінником чаю може стати каркаде — він також містить вітаміни, дуже легко п\’ється і додає бадьорості на довгий час.

Ранок можна почати з чаю з шипшини, багна або ромашки — вони чудово тонізують. Але пити їх варто в першу годину, а краще практично відразу, так як по закінченню години він втрачає велику частину своїх корисних властивостей. На ніч, щоб розслабитися і спокійно відійти до сну, заваріть собі чай з м\’яти, липи, чебрецю або материнки.

Екзотичним, але тим не менш корисним є аргентинський чай мате, який заповнить енергетичний баланс організму, не відклавши ні краплі жиру на талії.

Схуднути з допомогою кави?
Один з найбільш спірних питань за останній час — пити чи не пити каву під час дієти? Одна частина дієтологів вважає, що каву не можна пити, так як це дає додаткове навантаження на серце і дуже сильно стимулює стінки кишечника. А друга частина фахівців переконані, що пити каву можна, особливо, якщо ви не мислите свій день хоча б без однієї чашки. Але і захоплюватися не варто.

Припиняти пити каву, тим більш різко, зовсім некорисно для організму. А якщо у вас знижений тиск і ви не можете існувати в гармонії з собою і навколишнім світом без чашечки ароматного напою, то не варто відмовлятися від приємного доповнення. В іншому випадку ви ризикуєте отримати хронічну сонливість, дратівливість, яка тільки буде посилюватися з плином дня.

Якщо ви затятий кавоман, але вам з якихось причин не можна пити каву, а аромат так манить, то чистка обличчя в домашніх умовах за допомогою кави допоможе вам, хоч і ненадовго, зануритися в цей божественний аромат. Якщо протипоказань немає, але ви п\’єте занадто багато кави, то обмежте себе, хоча б на пару чашок, а ще краще — придбайте зелений необсмаженна кави, який сприяє схудненню. Не використовуйте сурогати чи інші замінники кави — це не найкращий вихід. Готуйте в турці кава і не додавайте в нього цукор.

Оставить комментарий