Дієта Кіма Протасова
Дієта Протасова унікальна, так як мало схожа на ті дієти та харчування, а також голодування, якими зараз кишить Інтернет. Жіночий журнал allwomen вирішив розповісти вам про цю прекрасну дієту, яка дозволить вам значно схуднути без шкоди для організму.

Перша-друга тиждень
Кім Протасов розробив дієту, яка триватиме 5 тижнів. У перший тиждень треба їсти лише сирі овочі, сири і йогурти повинні бути не більше, ніж 5%-ной жирності. Можете додати до цього раціону не більше одного вареного яйця в день. Ви можете їсти, коли захочете — в будь-який час дня і ночі і абсолютно в будь-якій кількості. Ви можете пити чай і каву в будь-якій кількості, головне, щоб ви не додавали цукор. Ви повинні з\’їсти якомога більший обсяг овочів і перерахованих кисломолочних продуктів. Ви можете поєднувати овочі в будь-якому співвідношенні і кількості. Можете покласти моркву в йогурт, а можете зробити салат з усіх можливих овочів і зверху засипати всі бринзою та сиром. Додайте до всього цього дива три зелених яблука, щоб відшкодувати недолік пектинів в організмі.

Третя-п\’ята тиждень
В більшості випадків бажання поїсти що-небудь крім овочів і сиру пропаде практично начисто. А що вже говорити про солодощі! На початку третього тижня додайте в свій раціон 300 грам смаженої риби, м\’яса або птиці, зменшивши кількість сирів і йогуртів. Не забувайте і про яблука! Їх споживання настійно рекомендується самим автором.

За допомогою цієї дієти ви будете худнути буквально на очах у здивованих родичів і колег, і вам доведеться постаратися, щоб змусити себе з\’їсти що-небудь крім овочів і сирів.

Оставить комментарий