Дієта П\’єра Дюкана
Ми продовжуємо висвітлювати тему \»Дієти та харчування\» і сьогодні хотілося б поговорити про відомої дієти Дюкана. Цей француз, який народився в Алжирі, створив унікальну методику схуднення, якою користуються багато відомих шоудивы, політики та інші зірки світла.

Месьє Дюка вивів кілька основних правил харчування. Йому знадобилося для цього цілі 35 років, перш ніж він зрозумів, що не варто йти вже уторованим шляхом, а треба створювати власну методику.

Основою всієї дієти служать 4 етапи:

Атака — треба вживати молоде м\’ясо курятини або індички, телячу печінку, морепродукти, до яких відносяться будь-які сорти риби, головне, щоб вона була приготована на пару або на грилі. У цей період переважає білкова їжа, і кількість скинутих кілограмів буде варіюватися від 2 до 6. Ви можете урізноманітнити свою дієту, додавши в неї яйця, нежирні молочні продукти. Але найголовніше — з\’їдайте півтори столової ложки вівсяних висівок. Виключіть будь-яке м\’ясо, крім курчати і індички. Можете використовувати спеції, часник і цибулю в будь-якій кількості.

Однак існують тимчасові рамки, які розраховуються виходячи з надлишку ваги:

-більше 30 кг — дотримуйтесь дієти 5-10 днів;

-близько 20-30 кг — не більше тижня;

-до 20кг — 3-5 днів.

Круїз
Саме так відомий дієтолог назвав цю фазу.

Відмінною рисою є чергування білкової та овочевої їжі. Щодо овочів існує лише одна заборона — не є крохмалевмісні, тобто картопля, боби, авокадо. Сюди ж входять рис та інші зернові. Не забувайте про вівсяних висівках — кількість з\’їдається повинно досягти 2 ст.л. в день.

Часові рамки:
-більше 10 кг — чергувати 5 через 5;

-менше 10кг — через день або 3 через 3.

Закріплення
На цій стадії закріплюється досягнутий ефект, щоб не набрати втрачені кілограми.

В раціон можна включити всі овочі і білкові продукти з перших двох етапів. Можете їсти будь-які фрукти, за винятком бананів, винограду та черешні. Якщо раніше можна було їсти хліб, то тепер ви навіть зможете дозволити собі 2 шматочка, додавши зрілого сиру, але не більше 40гр.

Щодо крохмаловмісних продуктів цей етап вже не так суворий — можете не більше двох разів в тиждень є макарони, картопля, рис і т.п. Однак кількість вівсяних висівок повинно знову зрости — до двох з половиною столових ложок.

Цю фазу ще називають \»розслабленням\», так як ви можете 2 рази в тиждень, нехай і невеликими порціями, але споживати те, що ви хочете. Абсолютно всі!

Стабілізація
Заключний етап вимагає дотримання двох правил:

-з\’їдати 3 столові ложки вівсяних висівок щоденно;

-раз на тиждень є тільки протеїнову їжу;

Однак жіночий журнал allwomen виявив деякі мінуси цієї дієти:

• В перші кілька днів, не дивлячись на зниження апетиту, ви будете відчувати підвищену стомлюваність.

• Організму може не вистачати мікроелементів і вітамінів, так як існує невеликий дисбаланс дієти.

• Дієта розрахована на те, що вам доведеться постійно готувати. А це не всім до душі, погодьтеся.

Оставить комментарий