Підготовка до анального сексу
Більшість людей приймають рішення про заняття анальним сексом під впливом різних факторів — перегляду відео сексуального змісту, бажання пізнати нові відчуття і тим самим внести різноманітність у своє сексуальне життя.

В даному випадку дуже важливий психологічний аспект, так як не кожна, навіть сучасна жінка, погодиться перейти до такого виду сексу. Потрібно розуміти, що цей вид сексу не є неправильним або забороненим. Як мовиться, все є нормальним, якщо це підходить обом партнерам.

Але не кожна пара, вирішивши зайнятися анальним сексом, зуміє правильно підготуватися до цього процесу. А адже дана процедура вимагає деяких знань як фізіології, так і простих гігієнічних норм. Жіночий журнал allwomen розповість вам, як правильно підготуватися до такого виду сексу, як анальний.

Підготовка
В першу чергу перед анальним сексом варто ретельно очистити кишечник, а також потурбуватися придбанням лубрикантів спеціального призначення, так як на відміну від піхви, кишечник не виробляє мастило, настільки необхідну для повноцінного і безболісного сексу. Не забудьте заздалегідь купити презервативи, так як під час сексу деякі пари приймають рішення перейти на звичайний секс, і презервативи стають просто необхідними.

Обов\’язково подивіться кілька відео сюжетів сексуального характеру, щоб мати уявлення про техніку цього сексу. Навряд чи у вас була можливість побачити, як цим займаються ваші друзі або знайомі, тому саме перегляд відеозаписів, яких безліч в Інтернет-мережі, допоможе вам більш детально розібратися в ситуації. Влаштуйте справжнє свято сексу, потішивши і себе, і партнера!

Деякі деталі
Анальний секс значно відрізняється від звичайного тим, що фізіологія прямої кишки вимагає правильного входження партнера, для уникнення болючих відчуттів — сфінктер жінки може бути напружений. Вам доведеться підібрати ті пози, в яких жінка максимально розслаблена. приміром, Камасутра — Поза Ранкове пробудження є ідеальним варіантом. Або більш простий варіант, коли жінка лежить на спині, закинувши ноги на плечі партнера.

Додайте гострих відчуттів, переглядаючи відео не тільки перед підготовкою до сексу, але і під час нього — це надасть позитивну дію на збудження чоловіка і доставить вам ні з чим незрівняне задоволення!

Оставить комментарий