Що робити, якщо чоловік швидко кінчає?
Багато дівчат часто скаржаться, що чоловік занадто швидко кінчає. Статевий акт тільки почався, а чоловік вже…все! Жінки збуджуються довше, ніж чоловіки і не встигають отримати задоволення.

У медицині така ситуація називається передчасна эакуляция і як кажуть лікарі, найчастіше у цього феномена є серйозна причина. Жінки часто замовчують про проблеми чоловіки і імітують оргазм, хоча ледь-ледь відчули збудження. Але задумайтеся, чи варто імітувати оргазм або все-таки треба просто поговорити зі своїм коханим і разом знайти рішення проблеми?

Причини передчасної эакуляции
Насправді, природою задумано, щоб чоловік швидко кінчав, так як він зобов\’язаний якомога швидше запліднити яйцеклітину. І така ситуація склалася з найдавніших часів — самці прагнули залишити якомога більше потомства, і нікого не цікавило, чи отримала жінка задоволення. Але нині ситуація змінилася — задоволення жінки важливо як для неї самої, так і для чоловіка.

Існують кілька основних причин передчасної эакуляция у чоловіків:

• Тривале утримання від сексу.

• Жінка занадто збуджена

• Оргазм є найцікавішим моментом в сексі

• Дівчина дуже сильно збуджує чоловіка

Як впоратися з проблемами?
Наш жіночий журнал allwomen пропонує вам кілька варіантів вирішення такої проблеми.

Обов\’язково скажіть про це своєму партнеру. Багато дівчат бояться говорити про це зі своїм хлопцем через те, що побоюються образити його. І тільки близькі подруги-кумасі знають про проблему твого хлопця. Не варто мовчати про це, інакше як чоловік зможе зробити які-небудь дії, якщо він не знає про цю проблему?

Сучасна медицина розробила кілька способів продовжити секс і одним з варіантів може стати пролонгатор. В основному, це презервативи зі спеціальним антисептиком, який починає діяти через кілька хвилин після нанесення. Він діє протягом 10 хвилин. Однак не варто зловживати цим способом, так як через якийсь час ви звикнете до цих відчуттів і вони не будуть \»гальмувати\» процес.

Регулярність у сексі
Чим частіше відбувається секс, тим повільніше порушується чоловік. Тому ви можете спробувати подвоїти, а то й потроїти кількість подій до максимуму. Але не у всіх є з\’являється можливість часто займатися сексом. У такому випадку лікарі рекомендують використовувати інший метод — після того, як чоловік отримає оргазм, попросіть його трохи перепочити (або навіть без перепочинку), і продовжити заняття сексом. Йому знадобиться час, щоб накопичилася сперма і як результат у вас буде цілком реальний шанс встигнути отримати задоволення до того, як він закінчить вдруге.

Якщо це був звичайний секс, то можете не виймати його член з піхви — багато чоловіків після сім\’явивергання ще якийсь час перебувають у стані повної готовності. Можливо, вашому партнеру вдруге, відразу після оргазму, буде не дуже приємно займатися сексом, так як відчуття при цьому досить специфічні, але якщо він вас любить, то зробить це заради вас, головне не жити з чоловіком-егоїстом.

Алкоголь в допомогу
Цей спосіб не рекомендований лікарями, проте їм можна зрідка користуватися. Як відомо, алкоголь уповільнює реакції людини і це також стосується і збудження. Попросіть вашого хлопця трохи випити перед сексом, але дивіться не перестарайтеся — вам навряд чи сподобається колода в ліжку, яке просто перевернеться і захропе на боці. Цим способом не варто користуватися занадто часто, так як алкоголь негативно впливає на організм і на чоловічу сперму зокрема.

Ви можете спробувати повільний ритм або використовувати позу 69, яка ідеально підійде в такому випадку — партнери одночасно пестять один одного і їм дуже важко зосередитися на своїх відчуттях.

Читай также: Що робити, якщо не стоїть. Народна медицина

Оставить комментарий