Безумовно, щоб задовольнити жінку потрібні великі зусилля.
Тому сексопатологи радять запитувати у свого партнера про позах і методи, які можуть привести його до найнищівнішою оргазмам.
Не хочемо вас перетворити в егоїсток, однак! Один з найважливіших секретів максимального задоволення — це не тільки, щоб Він знав, що робити, але і щоб Вона відчувала впевненість у своїх сексуальних здібностях. Ми можемо допомогти! Зараз ми дамо вам можливість поглянути в таємний (або не дуже) світ таємних чоловічих фантазій. Від вас очікується тільки прислухатися до своїх думок і забути всі непотрібні заборони.
Отже, які пози, які найбільш збуджують сильну стати, але і також є улюбленими позами жінок? Ми вирішили розповісти про п\’ять з них.
Перевернута наїзниця

У разі, якщо ви не знаєте, що це значить — картинка ілюструє чудово. Буде ще краще, якщо ви трохи нахиліться вперед і дозволите йому все бачити, торкати і гладити ваші сідниці. Так, ми знаємо, що скромні жінки не схильні до цієї позі. Але якщо вас це заспокоїть, ваше почервоніле від сорому обличчя не буде видно, тому що ви повернені до партнера спиною. Навіть у такі моменти нас цікавить, що хочуть чоловіки!
Уста стають безсоромними

Ми говоримо про оральний секс. Ця позиція передбачає те, що ви будете лежати на спині, широко відкривши рот, і дозволите своєму партнеру вставити свою гідність у нього так, як йому хочеться в цей момент. Ймовірно, в якийсь момент йому і захочеться попестити ваше обличчя, але не руками. Не приймайте це як приниження, а як збудливий жест, бо він саме такий!
Поза \»Кинь мило\»

Це не тюремний гумор, а найкраща пропозиція для швидкого сексу в туалеті під час вечірки. Звичайно, ви можете використовувати його і вдома, щоб урізноманітнити інтимне життя. Чому це так подобається чоловікам? Причини дві. По-перше, така поза гарантує глибоке проникнення, адже жінка повернута спиною. По-друге, якщо ви нахиляєтеся до раковині, то значить перед вами є дзеркало, в якому ви можете бачити задоволення на обличчі свого партнера. Тепер давайте небагато поговоримо про мило. Воно може бути корисним для змащення в разі, якщо ви вирішили дозволити чоловікові спробувати анальний секс. Чи треба уточнювати, що цей вид сексу в Топ 3 чоловічих бажань?
На кухонному столі

Ідея полягає у використанні столу або іншій твердій поверхні в цій кімнаті. Як це показано на малюнку, але ми радимо вам через деякий перебратися в ліжко. Тоді вам буде комфортніше і ви самі зможете доставити собі клиторное задоволення, поки чоловік проникає в піхву. Багато жінок скептично ставляться до таких пропозицій, але повірте — чоловіки люблять дивитися, як жінки стосуються себе під час сексу.
Ззаду, звичайно!

Одна із самих стандартних поз, але не можна її пропустити. Сильні наші половинки дуже люблять таку позу, хоча деякі жінки не особливо. Вони воліють цілувати партнера і дивитися йому в очі. Але ми радимо їм повертатися спиною час від часу до партнеру, що його порушить до межі.
Ми також можемо запропонувати і один її варіант, коли жінка буде ніжною і збільшить чоловіче задоволення, тому що піхву буде трохи звужуватися. Ця поза полягає в наступному: ляжьте на живіт, зберіть ноги разом, а ваш партнер нехай ляже на вас всім тілом. Не розводьте сідниці, пускаючи проникає між ними.
Чи намагалися ви це? Якщо ні, то пора виправити це. Не існує причин для занепокоєння! І якщо ви не здивовані нічим, ми могли б принаймні нагадати вам, що ці трюки ви не повинні забувати при спробі закохати чоловіка. Або щоб справити враження на свого тривалого партнера.

Оставить комментарий