Джинси-кльош знову в моді: повернення з сімдесятих
Схоже, весна стала заходом для моди на джинси скінні — фасону, який так полюбився багатьом за останні пару-трійку років.

На зміну їм йдуть більш м\’які форми, з колоколообразно розширюються донизу штанинами. В усьому світі такий фасон відомий як уайд-ліг джинс (wide leg jeans), а ми давно називаємо їх кльошами.

Так, старі-добрі кльоші повертаються, причому в розширеному до невпізнання форматі. Час від часу мода вихлюпує їх на поверхню і ось, ми спостерігаємо вже не згадати яке за рахунком їх сходження на модний престол. Всі модні блогери, так популярні зараз в Європі і за океаном, навперебій публікують фото зірок, одягнених у різні варіанти джинси-кльош, а з модних подіумів не сходять красуні з розширюються до низу штанинами.

У цьому сезоні кльоші надзвичайно розширюються донизу, іноді від коліна, іноді по всій довжині від самого стегна. Носити подібні моделі брюк треба в поєднанні з високим каблуком, можливо, навіть з взуттям на потужній платформі. Стиль 70-их вимагає витягати фігуру у висоту, роблячи її тонкою і довгою. Насправді цей гламур 70-их дуже практичний та корисний при маскування недоліків фігури.

Після років засилля скінні, жіноча громадськість з радістю сприйняла більш м\’які широкі форми, до того ж і з більш високою талією. Це стало справжньою втіхою для всіх нас — тих, хто носить розмір більше S. Адже високі підбори в поєднанні з завищеною талією джинсів подібного крою стройнят фігуру і дозволяють приховати деякі недосконалості в області живота і стегон.

І не треба думати, що це банальна повсякденний одяг! Стилісти радять серйозно розглянути кльошонні джинси в якості атрибута і «на вихід», і на роботу. У комплекті з яскравим переливаються жакетом вийде відмінний вечірнє вбрання, а з суворою білою сорочкою — цілком офісний варіант. В обох випадках високі підбори обов\’язкові!

А Ви раді поверненню клёшей?

Оставить комментарий