У нас сьогодні абсолютно особливе свято — справа в тому, що свій 50-й ювілей відзначає Ленні Кравіц. Наша з ним любов взаємна: ми обожнюємо його, як чудового артиста і гарячого хлопця, а він нас, як своїх земляків. Вітаємо Кравіца з Днем народження і згадуємо його кращі вислови.

Про свій дар: «Я не намагаюся змінити світ, а просто пропоную людям той дар, який Бог дав мені. Якщо таким чином хтось змінює життя на краще, то це чудово». Про голосування: «Дуже важливо голосувати — люди вмирали за це право». Про людське призначення: «Ми всі опинилися тут не для того, щоб бути жалюгідними й нікчемними. Ми тут, щоб докласти всі свої зусилля і ми повинні спрямувати всю свою енергію на те, щоб покращити наше життя». Про силу думки: «Мій дідусь дав мені дуже важливий урок: він говорив, що будь-яка мрія, що може народитися в нашому розумі, може бути втілена в реальність. Так влаштоване життя».
Про музику: «Музика — це моє життя і відображення всього ,що зустрічається мені на шляху». Про улюблену пісню: «якби мене попросили ототожнити себе з однією своєю піснею, то це була б «Let love rule» (в перекладі з англ. — Дозволь любові керувати). У ній все просто і дуже по суті. Вона говорить сама за себе». Про жінок: «Я ідентифікую себе з жінками набагато більше, ніж можна уявити. Мені здається, що жіночна сторона у мене розвинена дуже сильно».

Читай также: Холостяк 4: Костянтин Євтушенко зробив свій вибір

Оставить комментарий