Міф про шкоду спортивного харчування
Спортивне харчування — це окрема група продуктів, яка в основному випускається для людей, що активно займаються яким-небудь видом спорту або просто фітнесом. Прийом цієї спеціалізованої їжі спрямований в основному на поліпшення спортивних показників, а також поліпшення витривалості, сили. Спортивне харчування допомагає зміцнити м\’язи, нормалізує обмін речовин і загалом допомагає збільшити термін життя за рахунок загальнозміцнюючої дії.

Жіночий журнал allwomen розповість вам, які бувають різновиди спортивного харчування, можна їх вважати шкідливими і правильне дозування.

Види спортивного харчування
Існує основна класифікація, в яку входять:

• Протеїн-продукти;

• Вуглеводно-білкові суміші;

• Жіросжігателі;

• Амінокислоти;

• Для зміцнення кісткової тканини і зв\’язок;

• Вітамінні комплекси;

• Енергетики.

Крім них існують і інші види, але вони менш поширені. Основні розробки спортивного харчування ведуться саме з перерахованих вище напрямків.

Як вибрати тип харчування
Перш, ніж вибирати тип прийнятих речовин, ви повинні зрозуміти, що ці продукти не повинні входити в харчування для вагітних — це категорично заборонено!

Вид прийнятого спортивного харчування повинен визначатися в залежності від поставлених цілей, яких ви хочете досягти при тренуваннях. Якщо вам необхідно знизити масу тіла, то приймайте карнітин, L-карнітин — так ви забезпечите швидке розщеплення жирів в організмі і подальшу \»утилізацію\». А якщо ситуація зворотна і треба набрати м\’язову масу, то варто звернутися до спортивних добавок з протеїнів і амінокислот.

Не менш важливими є добавки, які підвищують загальну витривалість і допомагають організму налагодити стабільний і правильний обмін речовин.

Спортивне харчування не відноситься до розряду лікарських препаратів і не викликає звикання. При підборі комплексу добавок варто звернутися до фахівців, так корисне поєднання продуктів харчування дуже важливо, якщо ви хочете отримати максимально ефективний результат.

Дозування та рекомендації
Як правило, на упаковці вказується дозування та зміст активних речовин в одній мірній дозі. Конкретно про дозах, які вам необхідно приймати, ви повинні поговорити зі своїм тренером або лікарем.

Тренування краще проводите на голодний шлунок, а незадовго до початку прийміть потрібну кількість \»швидких\» амінокислот і вуглеводів. Але існую комплекси, які треба приймати до, під час і після тренування. Все залежить тільки від того, які саме склади ви застосовуєте.

Оставить комментарий