Ерогенні зони Овна
У них дуже чутливі нервові закінчення в області обличчя, волосся. Тому вони дуже люблять чоловіків з легкою щетиною, від дотику якої у Овном пробігає тремтіння по спині. Ще вони завжди відгукнуться на погладжування їх голови, в області скронь, проводячи пальцями по волоссю. Спробуйте провести пальцем по її обличчю, по губах. І пристрасний поцілунок вас і бурхливий секс не змусять вас довго чекати.
Тільця
Найчутливіші місця на тілі Тельців-це шия, горло. Ніжно погладжуйте шию, потилицю, почніть дарувати легкі поцілунки, щоб він/ вона відчував ковзання ваших губ по шиї. Якщо ви ще знаходитесь серед людей, але вам так хочеться з ним усамітнитися — поправте йому краватку, комір, шарфик, торкаючись його шиї, або ніжно проведіть нігтями. Він сам запропонує швидше піти до нього, щоб поринути з вами у вир пристрасті.
Близнюків
Найбільш чутлива область тіла — руки, плечі. Довго не думайте, з чого почати ваші пестощі — приступайте до поцілунків кожного її пальчика, її кисть рук, плавно переходячи до плечей. У Близнюків відразу з\’являться мурашки, легке тремтіння. А щоб доповнити їй прилив збудження, проведіть мовам по її плечу, по внутрішній частині рук.
Раку
Вони обожнюють цілуватися. Пристрасний поцілунок для них — все.
Тому «беріть» їх саме чудовою технікою поцілунку. Спробуйте «французький поцілунок». Цілуйтеся, не думаючи ні про що. Адже Раки не Раз отримували оргазм тільки від одного поцілунку.
Лева
Вони люблять ніжитися і займатися сексом у ванній, тому починайте прелюдії саме там. Помасажуйте йому спинку, проводячи пальчиками вздовж хребта, так як це найбільш чутлива зона у Львів. Ну а в пориві пристрасті, вцепитесь злегка нігтями в спинку.
Діви
Якщо ви хочете швидко «розбудити» Дів, просто погладьте їй животик, граючи з силою рухів і посиленням дотиків, і проводите уздовж грудей. Діву дуже збуджує, коли їй мочалкою з пінкою миють животик, пестячи її груди. Цілуйте ніжно її губами, мовою, ніжно, впевнено опановуючи її тілом.
Скорпіона
Найбільш чутливими у Скорпіонів є статеві органи. Так, що якщо у вас дійшла справа до сексу, не бійтеся, починайте з найбільш забороненого… Вони легко доходять до оргазму через самозадоволення. Вони дуже чутливі і відкриті в своїх бажаннях.
Стрільця
Гладячи поперек і стегна Стрільців, вони самі запропонують вам секс, не роздумуючи, так як вони просто розчиняються від легких дотиків і поцілунків цих частин тіла. А якщо ви, цілуючись, будете погладжувати ще й волосся — вищий рівень збудження вами буде досягнутий.
Козерога
Козерогів-чоловіків шалено сильно заводить відчуття доторку жіночих грудей під час прелюдії і самого статевого акту. Він любить відчувати жінку цілком і повністю, коли вона ніжно ковзає по ньому своїм тілом.
А Козероги-жінки втрачають голову від поцілунків її пупка, області згину колін і внутрішньої сторони стегон.
Водолія
Найбільш чутливі у Водоліїв щиколотки і ікри ніг. Потріть їх пристрасними порухами, ласкаво цілу партнера. Займіться сексом стоячи — Водолії завжди готові до експериментів. Найкращого ефекту можна досягти у ванні або в басейні.
Будьте ніжними з Водоліями, а інакше нічого доброго не вийде.
Риб
Хто не любить, коли їм роблять масаж ніг? Ну а Риби це просто обожнюють. І їх це дуже заводить. Ніжно Погладьте стопи, п\’яточки, або проведіть пером по ніжкам.
Якщо ви почнете пестити ноги ротом — оргазм Рибам забезпечений.
Ваг
Найбільш чутлива точка у Терезів — це сідниці, талія. Тому якщо ви хочете завоювати їх швидше, доторкніться легким рухом до їх спині, наприклад, при танці. Ніби випадково проведіть рукою по сідницях. Легка дрож по тілу — як мінімум. Терези люблять трохи зухвалість в сексі. Тому, якщо ви хочете завоювати їх швидше, доторкніться легким рухом до їх спині, наприклад, при танці. Ніби випадково проведіть рукою по сідницях. Легка дрож по тілу — як мінімум. Терези люблять трохи зухвалість в сексі.

Оставить комментарий