Як знайти точку g
Точка G є як у жінок, так і у чоловіків. І знаходиться вона ніде інакше як в самій інтимній зоні і має форму і розмір невеликого каштана.

Знайти її важко, але при бажанні все вийде, головне бути в цьому зацікавлені. Шукати її на дотик досить легко, адже вона знаходиться під сечовим міхуром.

Точка G у жінок
Жіноча точка G знаходиться біля клітора, спереду на стінці піхви. Глибина проникнення від 3 до 5 див. Діапазон \»точки задоволення\» — від 1 до 10 див. Знаходитися вона може: по центру, зліва і праворуч.

Де знаходиться точка G у чоловіків?
Знайти точку G у чоловіка ви зможете тільки через анальний отвір, необхідно просунути палець вперед на 4 сантиметри. Ви повинні намацати невелику опуклість, що знаходиться на передній стінці живота.

При масажі цієї точки, чоловік отримує більш яскравий оргазм, ніж під час звичайного статевого акту, при цьому стимуляція статевого члена необов\’язкова.

Масаж точки g
Масаж точки G чоловікові

Щоб провести масаж передміхурової залози, необхідно виконати ряд правил:

— Чоловік повинен лягти на спину і розслабитися, скутість і скутість призведе лише до хворобливих відчуттів. Саме через відсутність у чоловіків повного розслаблення, дана процедура все частіше приносить людині лише негативні відчуття і емоції.

— перед початком ваших дій поцікавтеся в партнера, чи згоден він на це. Далеко не всі чоловіки вітають такий вид інтимної близькості;

— у вас не повинно бути довгих або нарощених нігтів, щоб при масажі не заподіяти біль партнеру;

— руки повинні бути чистими.

Після проникнення в пряму кишку не торкайтеся руками до статевих органів. Під час стимуляції передміхурової залози на шкіру рук потрапляють різні мікроорганізми, що викликають запалення жіночих і чоловічих статевих органів;

— розташуйтеся у чоловіка між ніг і за допомогою гелю-лубриканта обережно введіть палець в анальний отвір. Коли ви нащупаете ущільнення, почніть акуратно його масажувати;

— тиснути сильно не варто, робіть повільні, але ритмічні рухи. Спостерігайте за своїм чоловіком і його реакцією на події;

— ретельно вимийте руки після масажу.

— спробуйте стимуляцію точки g доповнити оральними ласками.

Ваш чоловік буде дуже задоволений.

Масаж точки G жінці
Що ж стосується масажу цієї ж точки жіночої половини населення, то відзначити кілька моментів. Найважливішим з яких вважається той факт, що ваша партнерка повністю спокійна і розслаблена.

Щоб привести її в такий стан, можна акцентувати увагу на навколишній обстановці, проаналізувати її на наявність романтики та естетичної краси. Дуже велику роль у виникненні контакту між людьми грає музика, яку потрібно підібрати, зрозуміло, з урахуванням смакових переваг партнерки.

Відмінним доповненням до вище перерахованого, буде проведення масажу ступень і тіла або ж можливість поніжитися в теплій ванні з великим різноманіттям запашних масел і ароматизованих свічок. Чоловікові також не варто забувати, що слабка стать любить очима і вухами, саме тому, необхідно показувати своє бажання проведених дій поглядом, супроводжуючи процес при цьому красивими компліментами.

Коли стан розслабленості панянки дійшло до свого піку, можна сміливо приступати до внутрішнього масажу, який варто робити дуже обережно, регулярно цікавлячись у партнерці, доставляє їй задоволення чи ні. Доставити максимально можливий оргазм жінці можливо лише натиснувши на точку G, і це натискання дозволить швидше здійснити приплив крові до неї.

Читай также: Небезпека анального сексу

Оставить комментарий