У суботу відбулося весілля однієї з найкрасивіших пар Голлівуду — Кім Кардашян і Каньє Уеста. Вони одружилися в розкішному італійському маєток, а серед гостей було чимало популярних зірок. На початку свята всім їм було запропоновано зайти в фотобудку, щоб зробити забавний знімок на пам\’ять собі і молодятам. Що з цього вийшло — дивіться нижче.

Каньє Уест, Кім Кардашьян та гість церемонії. Одруження світської левиці Кім Кардашьян та репера Каньє Уеста стало, мабуть, одним з найбільш очікуваних подій цієї весни — ще б, адже він супроводжувався масою чуток і обіцяв вразити гостей небаченої досі розкішшю. Власне, так і сталося: наречений і наречена були одягнені в ексклюзивні наряди від Givenchy, для них співала сама Лана Дель Рей, а все дійство проходило у знаменитої флорентійської фортеці Медічі.

Солодка парочка: супермодель Кріссі Тейген і співак Джон Ледженд. Прибули на церемонію друзі і родичі новоявленої подружньої пари отримали можливість сфотографуватися на пам\’ять — причому робили вони це у веселій і неформальній обстановці. На вході в будівлю була встановлена фотобудка, куди постійно заходили і гості, і самі молодята. Пізніше селебріті опублікували ці світлини на своїх сторінках в соціальних мережах.

Сестра Кім Кардашьян, Хлої з гостем весілля. Серед них — цілуються Джон Ледженд і Кріссі Тейген, репер Big Sean, Кріс Дженнер і Хлої Кардашян.

Кім Кардашьян зі своїми гостями.

Читай также: Ленні Кравіц

Оставить комментарий