Минулої п\’ятниці ми стали свідками фінального вибору Кістки Євтушенко в четвертому сезоні романтичного реаліті-шоу «Холостяк», а вчора завершилася і його російська версія. Екс-чоловік Анни Сєдокової, Максим Чернявський, віддав перевагу брюнетці Маше Дриголе, яку тепер планує дізнатися краще.

Маша Дригола і Максим Чернявський стали парою на проекті \»Холостяк\», але цілком можливо, що екранна любов переросте у реальну. Незважаючи на те, що ми захоплено спостерігали за своїм, українським Холостяком, багато глядачі так само пильно стежили і за долею головного героя російської версії шоу. Це не дивно, адже всі ми добре знаємо: Максим Чернявський, колишній чоловік Анни Сєдокової, бізнесмен і просто наш співвітчизник. За його симпатію боролися десять красунь, серед яких він вибрав ту, яка, можливо, стане його дружиною. Нею виявилася 24-річна студентка з Санкт-Петербурга, Маша Дригола, яку на проекті знали, як скромну і ніжну дівчину. Максим Чернявський і Маша Дригола з самого початку відчували один до одного деяку симпатію і відчували себе дуже комфортно разом. Тепер їм належить визначитися з тим, як будувати стосунки за межами проекту, де немає ні камер, ні глядачів, ні інших учасниць. Треба зауважити, що за час перебування в шоу Маша зуміла обзавестися чималою армією залицяльників, які не тільки пророкували їй перемогу, але ще і щиро вірили, що їх улюблениця одягне весільну сукню вже по-справжньому.

24-річна Маша Дригола, яку на проекті знали, як скромну і милу дівчину, завоювала симпатію Максима Чернявського. Ми поки не знаємо, як складуться відносини новоспеченої пари, але обіцяємо, що якщо Маша Дригола і Максим Чернявський вирішать стати законним подружжям, то ти дізнаєшся про це однією з перших.

Читай также: Крістіна Річчі вагітна

Оставить комментарий