Вчора глядачі спостерігали за останнім випуском четвертого сезону романтичного реаліті-шоу «Холостяк», в якому Костянтин Євтушенко зробив свій остаточний вибір між двома учасницями і подарував одній з них заповітне колечко. Дізнайся, хто став його обраницею.

Останній випуск четвертого сезону був сповнений несподіваних визнань і чуттєвих моментів, а почався він з побачення Кістки і Анаіт. Пара вирушила на сеанс тайського масажу, який плавно перейшов у близьке і інтимне спілкування. Оголений по пояс, Костя викликав у дівчини неабияке збентеження і було очевидно, що їй подобається те, що вона зараз бачить. Коли ж дівчині самій треба було позбутися від одягу перед масажем, вона зніяковіла ще більше і попросила Холостяка відвернутися, що його дуже здивувало. Після розслаблюючій процедури, молоді люди прогулялися по пляжу і усамітнилися в спальні, де спочатку жартували і спілкувалися, а потім попросили операторів віддалитися. На наступний день на побачення з Холостяком була запрошена Аня: молодим людям мала морська прогулянка і багато приємних миттєвостей удвох. З цією дівчиною Кості спочатку було дуже легко і комфортно, тому остання перед фіналом зустріч пройшла у спогадах про їх загальних секрети і найбільш пам\’ятних моментів шоу. Пара щосили веселилася, а потім перейшла до більш вишуканих розваг. Костя запропонував Ані розгадати кросворд, який склав сам і намалював на піску. Дівчина з завданням впоралася і на свій подив виявила, що Холостяк зашифрував у ньому кодове слово — «любов». Перед оголошенням переможниці Костя згадував найяскравіші миті сезону і відносини з вибулими учасницями, а пізніше сказав, що прийняв рішення вже давно і на 100% впевнений у правильності свого вибору. В результаті Холостяк вручив колечко Ані Селюковой, зізнавшись, що дуже радий можливості дізнатися побільше. Дівчина здавалася дуже щасливою і з радістю прийняла від Кістки символічний презент.
Аня Селюкова — переможниця четвертого сезону реаліті-шоу \»Холостяк\». Про те, як складуться відносини пари поза межами проекту, ми дізнаємося пізніше, а поки просто порадіємо за новоспечену пару.

Читай также: Кого вибрав Холостяк в четвертому сезоні?

Оставить комментарий