Сливова гамма на губах і нігтях цієї зими

Любіть свій прозорий бальзам для губ або помаду коричневого кольору?
Будьте готові забути про них, принаймні, цієї зими. Мода диктує, що актуальні кольори, якими потрібно прикрасити ваші губи і нігті відтінками сливи і вина.
Кожної зими кольору на губах стають більш багатими і глибокими. І цей рік не стане винятком. В ході нинішньої зими актуальними будуть всі відтінки сливи — від світлого до темного. Експерти вважають, що колір сливи — це новий червоний, так як підходить для всіх тонів шкіри.
З холодною погодою за вікном і наш зовнішній вигляд змінюється. Більшість жінок одягають одяг в темній гамі — коричневу, сіру та чорну. Ідеальним акцентом у такому випадку є більш яскраві та глибокі кольори на нігтях і губах.
Слід зазначити, що відтінки сливи поширюються на м\’який бузковий, світло-бордовий, теплий баклажан і до червоного вина. Так що ви має цілу свободу для вибору точного відтінку, який найкраще підійде для вашої індивідуальності.
Ліловий колір або винний може виглядати трохи суворо під сонячними променями зими, це важливо перевірити світлими і темними тонами, поки не знайдете відповідний колір для губ і нігтів.

Сливова гамма на губах і нігтях цієї зими

Волосся зі сливовим відтінком будуть добре виглядати цієї зими, так що якщо ви хочете змінити зачіску, можете змінити і освіжити колір волосся в цьому напрямку. Будьте обережні, щоб не перестаратися з фіолетовим, щоб не вийшло перенасичення і не загубився ефект.

Сливова гамма на губах і нігтях цієї зими