Спиртне відрізняється завищеною токсичністю.
Але цю проблемку можна вирішити, каже Девід Натт — доктор Королівського інституту Лондона. Він створив якесь засіб, що дає емоції і почуття сп\’яніння без ризику для здоров\’я і, що дуже важливо, взагалі без звикання. До того ж, в ньому є протверезний антидот.
У світі більш ніж 2 мільйони людей гинуть через зловживання спиртним. Від нього страждає печінка, серце, мозок. Ще спиртне часто провокує розвиток залежності, і спалахи насильства. А виникає відчуття ейфорії примушує здійснювати небезпечні дії.
За словами Девіда, не варто обмежувати вживання міцних напоїв, а запропонувати заміну — смачну і не небезпечну версію напоїв. Відомо: спиртне діє на нейромедиаторную системку гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК), понижающею активність роботи мозку і гарантує отримати відчуття розслаблення.
Виявляється, є п\’ять сполук, що дають \»п\’яне\» стан і забезпечують схожу дію. Наприклад, одне з них настільки розслабляло, що виникала сонливість. Однак антидот давав фактично миттєве звільнення від ознак. Натт вважає: антидот дозволить навіть спокійно водити машину, незважаючи на те, що людина прийняла замінник алкоголю.

Оставить комментарий