З похміллям напевно стикався хоч раз в житті кожен з нас.
Як побороти наслідки зайвого споживання міцних напоїв? Англійські експерти створили для цих цілей особливий напій, хоча найчастіше для того, щоб побороти похмілля використовують легкий супчик або ж замовляють легкі обіди в офіс (якщо після п\’янки на наступний день потрібно на роботу).
Англійці створили напиточек проти похмілля на базі синьо-зеленуватих водоростей. Цей напій не тільки зменшить противні ознаки — сухість у роті, нудоту, головний біль, тремор, стомлення, однак і зробить краще розумові здібності за рахунок значного поліпшення мозкового кровообігу.
«Синьо-зелені водорості багаті життєво необхідними поживними речовинами, які потрібні клітинках нашого організму для розмноження і поділу. Конкретно даний процес оновлення дозволить організму відновити всі тканини», — пояснює один із розробників чудодійного напиточка Девід Уолл.
До складу рідкого медикаменту від похмілля ще увійшли концентрат чорниці, вітамін D, зелений чай, і амінокислоти. А, як відомо багатьом, ці складові дуже корисні для людей будь-якого віку, особливо для літніх людей.
Даний напій буде корисний не тільки тим, хто мучиться після бурхливої ночі, однак і спортсменам. «Щоденний прийом синьо-зеленуватих водоростей безсумнівно допоможе умедлить процес старіння, а ще зуміє прискорити відновлення після будь-якої спортивної травми і стане на захист від дегенеративних хвороб», — пояснює Уолл.

Оставить комментарий