Багато людей не знають про такий метод лікування за допомогою дельфінів як дельфінотерапія, а хто знає — думають, що це лікування застосовується тільки для діток.
Але ні, цим способом з великим успіхом лікують хвороби дорослих. Взяти хоча б, наприклад, синдром хронічної втоми, від якої страждає кожна третя людина, суцільні стреси, часте вживання алкоголю, нестача вітамінів. І в цьому випадки — дельфіни вам приклад і найкращі лікарі.
Так що ж таке дельфінотерапія і чим вона відрізняється від звичайного плавання з дельфінами?
Дельфінотерапія — лікувальний метод, який призначається і використовуються з допомогою фахівця при певних хворобах людей.
Просто плавати з дельфінами — теж добре і корисно, але це більше як хобі, а курс дельфінотерапії передбачає систематичний курс, де з кожним сеансом додаються додаткові вправи і завдання. Курс обов\’язково повинен бути за графіком, певній системі.
Дельфіни допомагає при психосоматичних розладах (психологічний розлад, який впливає на фізичний і фізіологічний стан: від депресії — біль в шлунки від стресів, безсоння, втома, мігрень тощо).
Дельфінотерапія чудово справляється при розладах ЦНС (центральна нервова система), а так само з периферичної системою. Контакт з дельфінами сприяє лікуванню та покращення стану людей з діагнозом аутизму, які з часом починають спілкуватися з оточуючими, синдрому Дауна, порушення розвитку психічних пізнавальних процесів (пам\’ять, мислення, уваги…), а так само діткам з ДЦП.
Дельфінотерапію призначають людям, які пережили сильні психічні травми — смерть близької людини, згвалтування і т.д.
Часто на сеанс дельфінотерапії батьки приводять своїх гіперактивних дітей, які після лікування стають спокійнішими і стають більш уважними і сконцентрованими. Світова практика лікування за допомогою дельфінів має результати реабілітації дітей з гіпоксією головного мозку.
Але при всіх перерахованих вище захворюваннях, лікує цим видом терапії, за допомогою дельфінів може тільки лікар — фахівець.
Бо хоч дельфіни лікують більшість недуг, але є так само і категорична заборона на використання даного методу лікування, це люди з захворюв

Оставить комментарий