Дихальна гімнастика для схуднення бодіфлекс стає все більш і більш популярною у всьому світі. За умови, що ви будете займатися вправами регулярно, можна домогтися відчутних результатів: починаючи з другого місяця занять, талія зменшується до 5 см щотижня.
Науково це пояснюється так: при заняттях бодіфлексом людина робить максимально глибокі вдихи і видихи, кисень і вуглекислий газ, взаємодіючи один з одним, проникають в кожну клітину тіла. Обмін речовин прискорюється, розщеплюється енергія і жирові відкладення тануть.
Дихальна гімнастика бодіфлекс
* 1. Видихніть через рот все повітря, що можливо.
* 2. Швидко і різко вдихати через ніс. Якщо дихання вийшло шумно — ви все зробили правильно.
* 3. З силою видихати все повітря через широко відкритий рот, використовуючи діафрагму.
* 4. Затримайте дихання, зібратися в шлунку і рахувати до десяти, приймаючи необхідні позиції паралельно.
* 5. Розслабте всі м\’язи і дихайте спокійно.
Зрозуміло, ви не тільки схуднете за допомогою дихальних вправ, якщо будете переїдати. Необхідно дотримуватися здорового збалансованого харчування, але дієту дотримувати заборонено. Їжте в міру, уникайте фаст-фуду, солодощів, копченостей.
Заняття бодіфлексом мають протипоказання, так як дихальна гімнастика такого роду створює навантаження на організм. Не можна займатися при хронічних запаленнях, у післяопераційний період та під час вагітності.
Оптимальний час для бодіфлекса — ранок, до їди, або в будь який інший час, але обов\’язково за дві години до їжі. В іншому випадку вправи будуть не настільки ефективні, до того ж їжа може викликати печію.
Щоб схуднути, займатися бажано щодня, по 15 хвилин в день. Вже після декількох тренувань поліпшується загальне самопочуття: нормалізується сон, робота внутрішніх органів, людина почуває себе бадьоро й енергійно. Худенькі, у яких обмін речовин відбувається швидше, ніж у повних, легше скидають зайву вагу. Пышкам доводиться чекати довше. Якщо ви не бачите відчутного результату, прислухайтеся до свого організму: гарне самопочуття — гарантія того, що ви все робите правильно.
Позитивні зміни не можуть не позначитися на фігурі.

Оставить комментарий