Чи можна пити алкоголь, дотримуючи дієту?
Багато людей, які бажають сісти на дієту, зустрічаються такою проблемою, як алкогольні напої. Ні, мається на увазі не алкоголіки зі стажем, а просто ті, хто не уявляє собі вечір без келишка хорошого вина або пляшки пива. Сьогодні жіночий журнал allwomen пропонує вам прочитати статтю, в якій ми підняли питання про шкоду алкоголю під час дотримання дієти.

Так можна чи ні?
Якщо ми худнемо без шкоди для організму, то дієта, розрахована на 1500 калорій, дозволить вам навіть випити пляшку вина, енергетична цінність якого 500 ккал, або дві-три пляшки пива (400-600 ккал). Але в такому випадку на їжу вам доведеться залишити лише 1000 кілокалорій, якщо ви дотримуєтеся дієти і всього 1500 ккал у звичайні дні. Алкоголь підвищить ваш апетит, що може призвести до переїдання. А якщо ви будете пити вино або пиво, доповнюючи ними свій звичайний раціон, то дуже скоро ви почнете набирати вагу. 500 кілокалорій від алкоголю кожен день будуть дорівнювати 400 грам жиру в тиждень. Звичайно, ці цифри взяти по максимуму — рідко хто починає різко набирати вагу, причому такими темпами, але якщо ви знизите добової норми споживання алкоголю, то це точно дозволить вам почати худнути.

Норма і шкоду алкоголю
Лікарі не рекомендують жінкам випивати більше 2 порцій алкогольних напоїв в день, а чоловікам — більше 4. Одна порція вважається як одна пляшка світлого пива, келих будь-якого вина або 25 мл міцного алкогольного напою. Не зловживайте алкоголем — він шкідливий не тільки для нашої талії, але і для здоров\’я. А тривале вживання може призвести навіть до залежності. Не замінюйте продукти алкоголем — цим ви викликаєте дефіцит вітамінів і мінералів в організмі, і навіть, якщо ви додасте до раціону алкоголь, то це ніяк не можна сказати, що це корисне поєднання продуктів харчування.

А якщо свято?
Перш, ніж почати пити, подумайте — а на стільки воно вам треба? По можливості уникайте алкоголю, а якщо знаходяться навколо вас люди, зокрема, іменинник або ювіляр, все ж наполягають, спробуйте непомітно замінити горілку на воду. При хорошому застілля на це навряд чи хтось зверне увагу. В особливо критичних випадках отговоритесь тим, що у вас загострення виразки або щось подібне. Швидше за все, від вас відстануть.

Оставить комментарий