Взимку, напевно, самий великий і вигідний вибір по місцях відпочинку, відпустки, адже в цей час року є сніг — можна поїхати кататися на лижах, сноубордах, і можна відправитися в теплі краї, якщо дуже хочеться поніжитися на сонечку.
Сніг, завірюха або сонце, море — вирішувати вам. Українці, росіяни звикли їздити у відпустку приблизно два рази на рік: взимку — в Карпати, влітку — на море. А представники європейських країн, американці та ін., звикли літати по кілька разів на рік. Але за останні роки і у нас стали змінюватися стереотипи по відношенню відпочинку, віддаючи більшого переваги закордонним країнам, пояснюючи це і більшою популярністю відпочинку за кордоном, і навіть більшою матеріальною вигодою, а точніше, економією.
Але це звичайні життєві предпочтения.Если міркувати в загальних рисах, то в будь-якому місці — і на Україні, і за кордоном зимовий відпочинок вам обійдеться від 400$. Все залежить від країни, міста, путівки, дороги/перельоту.
Якщо ви плануєте відпочинок в горах. Набридло щороку їздити в Карпати? Вирушайте в Австрію. Саме Австрія є найпопулярнішою країною серед українців. Так само одними з найпопулярніших курортів є Франція, Італія, Фінляндія та ін

Оставить комментарий