Кирилівка — невелике курортне селище на березі Азовського моря.
Розташований на узбережжі між Молочним і Лиманом лиманами, відокремленими від Азовського моря косами — Пересип і Федотова. Поєднання лиманів і моря створюють особливий клімат, повітря насичене сіллю і йодом. На відпочинок в Кирилівку їдуть, щоб поправити здоров\’я дихальної системи, очистити легені, подихати лікувальним повітрям сюди приїжджають не тільки із Запоріжжя (найближчого обласного центру). Наявність лікувальних грязей в лиманах робить Кирилівку бальнеологічним курортом. Тут лікують захворювання опорної і рухової, нервової систем, захворювання гінекології та шкірні хвороби. Кирилівка віддалена від найближчого промислового центру (р. Запоріжжя) на 200 км. Тут немає залізно-дорожньої станції або річкового порту (як, наприклад, в азовському місті курорті Бердянську). Автострада також віддалена від Кирилівки на Тому можна бути впевненим в сприятливості екологічної обстановки Кирилівки.
Морі в Кирилівці прогрівається рано (на відміну від Чорного моря, Азовське прогрівається вже до середини червня і має температуру +23градуса за Цельсієм). Тому на відпочинок в Кирилівку їдуть оздоровлюватися величезна кількість сімей з маленькими дітьми. Берег Азовського моря в районі Кирилівки неглибокий, пляж піщаний упереміш з черепашками. Тут дуже добре бігати, плавати, будувати піщані замки. Для дорослих і дітей працює велика інфраструктура розваг: катання на надувних бананах і катамаранах, на водних мотоциклах, польоти на парашутах, школа віндсерфінгу. Увечері можна відвідати атракціони у Лунапарке, заклади нічних клубів або кафе.
Любителі рибалки зможуть посидіти з вудкою у відкритому морі. На відпочинок в Кирилівку їдуть також завдяки побудованим тут аквапарку і дельфінарій. Аквапарк «Острів скарбів» — найбільший в Україні, займана площа 6000 квадратних метрів. Це рекорд для Українського аквапаркинга. Загальна кількість атракціонів — 16 для дорослих та 18 дітей. Тут побудовано 8 басейнів.
Дельфінарій «Оскар» вдало доповнює колорит відпочинок в Кирилівці. «Оскар» — також найбільший дельфінарій в Україні. Водотоннажність басейну — 3000 кубометрів, в довжину басейн з дельфінами займає 36 м, ширина — 18 м. Тут живуть і виступають п\’ять чорноморських дельфінів і три морських котика. Аквапарк і дельфінарій Кирилівки успішно лідирують по відвідуваності серед інших українських подібних центрів розваг.
Інфраструктура селища орієнтована на прийом відпочиваючих. Тут безліч баз, готелів, дитячих оздоровчих таборів, пансіонатів, є бальнеологічний санаторій. Загальна кількість різних гостьових господарств — близько 250, не рахуючи приватного сектора, де можна знайти житло за демократичною доступною ціною. Звичаї в Кирилівці демократичні. Курортна спрямованість селища дозволяє відпочиваючим провести весь свій відпочинок в купальних костюмах, ходити в них по вулицях, на базар, в магазин, в нічний клуб.
Територіально бази Кирилівки можна розділити на п\’ять груп: розташовані на косі Пересип, на Федотовій косі, в центрі, на острові Бірючому, в селі Степок (приватний сектор). Практично вся Кирилівка, за винятком приватного сектора в Степко, розташована уздовж моря. Близькість морського узбережжя, свіжий морський бриз, ранкова рибалка будуть забезпечені практично в будь-якому в будь-якому місці проживання Кирилівки. Різноманітність видів пропонованого житла, різні рівні комфорту і різна вартість дозволить знайти відпочинок як забезпеченому бізнесменові, так і для простого працівника підприємства. Приємного вам відпочинку в Кирилівці.

Оставить комментарий