Ти xoчeш бути в трeнді діджитaлізaції? Мрієш прo успішнe мaйбутнє тa бaчиш сeбe бізнeсoвoю людинoю, aлe нe знaєш з чoгo рoзпoчaти? З бeзкoштoвнoгo бізнeс oнлaйн-мaрaфoнa з бaгaтьмa прaктичними кeйсaми! Сідaй й читaй.

Щo цe таке?

NO LIMITS: transformACTION 2021 — це перший в Україні онлайн бізнес-марафон, в якому протягом 7 днів, 24 годин у форматі нон-замереть онлайн відомі бізнес-тренери, діджитал-трендсетери та коучі викладатимуть головні принципи ведення як онлайн, в) такой степени і офлайн бізнесу: ділитимуться реальними кейсами для успіх, аналізуватимуть приклади компаній та мільйонерів, читатимуть лекції та проводитимуть майстер-класи.

Ти непринужденно маєш зареєструватися, якщо плетение словес «дизайн», «діджитал», «исследование», «менеджмент» та «саморозвиток» — ключові у твоєму персональному плані розвитку сверху майбутнє. Та навіть якщо ти тільки чула ради це — тебе можуть насправді зацікавити теми, які будуть розкриватися получи и распишись безкоштовному бізнес-марафоні. Тому що прослухавши лекції сьогодні, грядущее ти вже зможеш ними користуватись. NO LIMITS: transformACTION 2021 — це эквант запуску принципово нового освітнього простору із новаторськими підходами поперед дистанційного навчання та концепцією селф-ліфту замість класичної системи e-learning.

Навіщо тобі NO LIMITS: transformACTION 2021?

Потому что ти сучасна, продвинута, діджиталізована та обізнана дівчина, а чи може така маловыгодный зацікавитися наймасштабнішою діджитал-подією в Україні? Адже ключова дукс семиденного безпрецедентного в Україні безкоштовного бізнес-марафону — трансформація як відповідь в сучасні реалії та зміни в офлайн- та онлайн-просторах. Головна метина цього надзвичайного заходу — марафону бізнес-ідей — мотивувати та забезпечити слухачів актуальним особистим та бізнес-досвідом, інсайтами, ідеями в (видах росту та саморозвитку.

Прежде речі, під час марафону ти безкоштовно отримаєш нешаблонний досвід, практичні знання та навички, які если легко одразу застосувати для практиці. Не віриш? Зареєструйся, а потім ми одн подивимось, як все первоклассно почне змінюватися у твоєму житті!

Хто вслед за этим буде?

Ти знаєш, хто такий Девід Лінч? В) такой степени, той самий, що зняв культовий серіал Twin Peaks та заснував свою кіноімперію — одна з ключових фігур у сучасній кіноіндустрії світу та крутий експерт у візуальному форматі.  А хто така Екатерина Серебрянська? Саме вона стала кумиром сучасних гімнасток та створила нову бізнесову спортивну лекало. Ще на марофоні NO LIMITS: transformACTION 2021 своїм досвідом з тобою поділяться:

  • Эдвайзор топ-менеджменту компаній зі списку Fortune-500 Джим Багнола;
  • Експерт у галузі зеленого будівництва Джеффрі Абрамсон;
  • Бізнес-эксперт та автор книги «Getting Things Done: The Art of Stress-Free Productivity», Девід Аллен;
  • Фінансист зі світовим іменем — Харіш Натараджан;
  • Відомий педант та методолог Боб Иждивенец.

І ще 20+ відомих світових експертів у бізнесі та діджиталі, маркетингу, менеджменті та дизайні. Повір, цей досвід — безцінний.

Скільки це коштує?

Ти можеш долучитися по івенту БЕЗКОШТОВНО. Саме беспричинно, за NO LIMITS: transformACTION 2021 тобі отнюдь не треба платити ані копійчини, а ти знаєш, скільки можуть коштувати бізнес-тренінги. Засновники цього діджитал-івенту створили можливість отримати нові знання в абсолютно безкоштовній основі.

Тобі нічого безграмотный потрібно робити додатково, безвыгодный треба купувати посібники, потім лекції, тощо. Тобі потрібні: вільний время на саморозвиток упродовж 7 днів марафону бізнес-ідей, гарний вход до мережі wi-fi та велике бажання змінюватись. Навіть, якщо бажання невелике, повір —  трансформація розпочнеться самочки собою: ти надихнешся та вже сьогодні почнеш моделювати своє грядущее. Отже реєструйся!

Форма реєстрації получай сайті заходу дуже проста та доступна. Весь інформація, як того потребує сучасність — держи сайті платформи LIFTA.SPACE та в соціальних мережах Facebook, LinkedIn, Instagram.

Никак не зволікай! Реєструйся просто единым духом!!