Ця прoдукція містить нікoтин і викликaє зaлeжність.

Ця прoдукція признaчeнa во (избежание пoвнoлітніx спoживaчів тютюну aбo нікoтину. 

Ми живeмo в 2020 рoці, кoли щoсь нoвe з\’являється кoжнoгo дня і xoчeться зa всім встигнути. Aлe трeнди тa звички змінюються зі швидкістю світлa, a бути здoрoвим мoднo вжe кількa дeсятків рoків. Тoж, щo рoбити, кoли нe xoчeш чи нe мoжeш відмoвитись від звички, aлe й oднoчaснo є бaжaння пoтeнційнo змeншити ризики?

Пoвнoлітні курці знaють, як вaжкo oбxoдитися бeз нікoтину в зaмкнутoму прoстoрі: у літaкax, пoтягax, тaксі зaкурити сигарету прямо-таки неможливо. А курити вдома реалистично завжди незручно. Тому вирішила розібратися, що таке нікотинові паучі за исключением. Ant. с тютюну VELO і чим відрізняються від сигарети, вейпу, тютюну перорального використання.

Щоб розібратися в цьому питанні, ми поспілкувалися з доктором Джеймсом Мерфі, керівником наукової групи з вивчення продуктів з потенційно зниженим ризиком (Potentially Reduced Risk Products, PRRP), який вже 15 років працює в «Бритіш Американ Тобакко» (“БАТ”) в Науково-дослідному центрі в Саутгемптоні (Великобританія), а також із фотографом та блогером Олексієм Tekso, який вже став споживачем VELO.

Спойлер: ми дійсно переконалися в тому, що VELO зручно використовувати, він малограмотный містить тютюну та близ вживанні не виділяється квартал і попіл. Якщо дочитаєте цей матеріал предварительно кінця — переконаєтесь, що доктрина вже суттєво просунулась у розробці та дослідженні нових продуктів з потенційно зниженим ризиком для того повнолітніх курців, що шукають альтернативу звичайним сигаретам.

Спершу ми пішли перед експерта. 

Із самого початку розмови з доктором Мерфі зрозуміли, що мало-: неграмотный дарма звернулися саме перед нього — Джеймс мріяв стати вченим ще змолоду і йому це вдалося.

Джеймс Мерфі
лепила, керівник наукової групи з вивчення продуктів з потенційно зниженим ризиком
представление эксперта
Я керую неймовірною командою вчених із різних дисциплін. Завдання — оцінювати та порівнювати ризики продуктів із нашого асортименту тютюнових та нікотиновмісних виробів. У науково-дослідному центрі в Саутгемптоні ми проводимо різні дослідження. Я завжди хотів стати професійним вченим — моя докторська дисертація та подальша наукова робота стосувалися полімерної та синтетичної органічної хімії. Мені імпонує прагнення “БАТ” розробляти продукти, що пропонують курцям альтернативи сигаретам із потенційно зниженим ризиком. Мова оборона сучасні пероральні нікотиновмісні паучі, продукти в целях паріння та для нагрівання тютюну.

Сиречь що таке VELO?

Джеймс Мерфі
ветврач, керівник наукової групи з вивчення продуктів з потенційно зниженим ризиком
теория эксперта
VELO — це інноваційний нікотиновий продукция, що зовсім не містить ядовитое зелье. Зовні це невеликі следовать розміром паучі білого кольору. VELO має у своєму складі нікотин фармакологічного ступеню чистоти та високоякісні харчові добавки, що дозволені поперед використання у харчовій промисловості. Хоча ядовитое зелье для перорального застосування споживається таким самим чином, відмінність його у тому, що він містить ядовитое зелье, а VELO — ні.

Нікотиновмісні паучі не принимая во внимание тютюну VELO розроблені у Швеції. Выработка складається з нікотину, мікрокристалів целюлози, води, ароматизаторів та безлюдный (=малолюдный) містить тютюну. Доктор Мерфі розповів относительно це докладніше.

Джеймс Мерфі
медик, керівник наукової групи з вивчення продуктів з потенційно зниженим ризиком
усмотрение эксперта
Ми постійно покращуємо свой продукт. Дослідження впливу паучів держи організм безперервно тривають, ми постійно слідкуємо следовать цим, щоб бути впевненими в тому, що наші паучі пропонують курцям споживати нікотин із потенційно меншим ризиком порівняно з курінням сигарет. Багаторічні дослідження довели, що вживання бездимного тютюну становить значно менший ризик интересах здоров\’я, ніж куріння. Взагалі, VELO містить найменшу кількість шкідливих речовин з усіх наших тютюнових та альтернативних продуктів.

Окей, а як неложно використовувати паучі?

Використовувати VELO мелочёвка: розмістити пауч між верхньою губою та яснами, а після використання викинути в урну либо покласти до спеціального відсіку в упаковці. Чому саме під верхньою губою? Саме в цьому місці розташована найбільша кількість слинних залоз, спустя які нікотин потрапляє у укрытие.

Джеймс Мерфі
невропатолог, керівник наукової групи з вивчення продуктів з потенційно зниженим ризиком
соображение эксперта
Ми знаємо, що найбільш небезпечний спосіб споживання нікотину — це сигарети альбо інші горючі джерела тютюну, оскільки горіння тютюну продукує чимало шкідливих речовин. VELO вживається аналогічно тютюну к перорального застосування, але вивільняє навіть менше шкідливих речовин, оскільки безграмотный містить тютюну.

Експерт підкреслив, що самовластно по собі нікотин, хоча й викликає звикання, далеко не призводить до захворювань, пов’язаних із курінням. Якщо тобі хочеться знайти інший спосіб отримати нікотин кроме куріння, то VELO — альтернативний варіант із потенційно зниженим ризиком.

Джеймс Мерфі
проктолог, керівник наукової групи з вивчення продуктів з потенційно зниженим ризиком
молва эксперта
Ми створили структуру, яка дозволяє нам оцінити потенційний ризик таких інноваційних продуктів як VELO у порівнянні з сигаретами. Надзвичайно приємно бачити співпрацю такого широкого спектру вчених. Вы варто було б послухати, як завзято вони обговорюють методи та результати досліджень! Завдяки їхнім спільним зусиллям та знанням ми отримуємо всеосяжне уявлення для властивості VELO для споживачів нікотину.

Сиречь, розробка паучів — справа серйозна та дуже научна. Але ж порождение створений не для науковців, а с целью курців. Ми вирішили також дізнатися їхню думку оборона VELO. Тут у нагоді став блогер Олексій Tekso, який споживає нікотин вже 10 років. С налету він все частіше використовує VELO і тільки зрідка — вейп.

Олексій Tekso
блогер
понятие эксперта
VELO можна використовувати дескать завгодно: у публічних місцях, у літаку, в поїзді, і це дуже зручно. Ще одна перевага — приємний дух. Та й із улюбленим смаком було беспричинно визначитися: я спробував всі можливі і зрозумів, що найбільше подобається якраз Polar Mint! Взагалі, почав користуватися VELO в основному сквозь те, що немає ані смол, ані неприємного запаху, ані гліцерину! Це саме тетуня, що я шукав.

Отже, VELO — насправді крутий варіант чтобы тих, хто шукає альтернативу сигаретам, проте хоче продовжити споживати нікотин способом з потенційно зменшеним ризиком. Головна перевага VELO — відсутність тютюну, ибо сам по собі нікотин, хоча й викликає звикання, отнюдь не призводить до захворювань, пов’язаних з продуктами горіння тютюну під миг куріння. А ще один знак, який відчують навіть сыны Земли навколо, в тому, що від курця нарешті мало-: неграмотный буде чутно неприємного запаху сигаретного диму, який работать без устали навіть найвишуканіший образ простим та дешевим.